~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Všeobecná pravidla

Goto down 
AutorZpráva
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Všeobecná pravidla Empty
PříspěvekPředmět: Všeobecná pravidla   Všeobecná pravidla I_icon_minitimeFri Nov 05, 2010 11:47 am

1) Každý RPG příspěvek bude začínat Jménem postavy, přímá řeč bude psána tučně, myšlenky postavy kurzivou, v případě že tam chcete dodat něco co je mimo hru, napište to až na konec příspěvku a označte //

2) Všeobecná pravidla pro fórum platí i v RPG sekci, kdo je nebude dodržovat bude potrestán.

3) Každý hráč má povolené jen dvě postavy, přičemž platí že nesmí patřit ke stejné posádce.

4) Každou vytvořenou postavu musí schválit alespoň jeden admin. Dokud tak neučiní její majitel ji nesmí zapojit do hry. Schválené postavy je ZAKÁZÁNO jakkoliv měnit, pakliže to nepovolí admin/moderátor zodpovědný za danou oblast.

5) Žádný hráč nemůže zabít postavu druhého bez jeho svolení. Toto právo má jen admin a i ten ho použije jen v případě že daná postava příliš supermaní nebo hraje nesmyslně a i až po upozornění majitele postavy.

6) Zákaz hraní a rozhodování za postavy jiných hráčů, pakliže ten to výslovně nepovolí.



Vzorový příspěvek-Kakuza-chan

Děsně jsem se nudil a tak jsem začal tvořit tohle fórum, když v tom mi do pokoje vešel brácha a začal otravovat.
Už zase?
napadlo mě a obrátil jsem oči v sloup, načež jsem se k němu otočil
To nemáš co na práci?
zeptal jsem se otráveně.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
 
Všeobecná pravidla
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: RPG pravidla a informace :: Pravidla psaní v RPG-
Přejdi na: