~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Oznámení

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Light-sama
Admin
Light-sama


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 12. 10
Age : 31

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeWed Dec 15, 2010 11:32 am

Oznámení


Zde budou zveřejňovány veškerá oznámení , týkající se tohoto fora. Může se jednat úplně o základní věci , jako třeba úprava v kostře charakteru , nebo třeba může být i oznámení o tom , že nastoupil nový admin , atd .. Tyto oznámení číst je povinné, za následky totiž poté neručíme.Prosím také hráče , aby do tohoto topicu nepsali , jelikož je výhradně určený pro Adminy případně Moderátory.
Návrat nahoru Goto down
Light-sama
Admin
Light-sama


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 13. 12. 10
Age : 31

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeWed Dec 15, 2010 1:15 pm

Když už to tu je ..

- Překopal jsem grafiku na vánoční téma , přeci jen to je lepší Very Happy ( Ještě něco málo přibude , počkejte si =) )
- Aktualizoval jsem stavy herních místnosti
- Ode dneška mi patří South Blue , jen ho udělám až zítra =)
- Skoro jsem zapomněl , i když si toho lidé mohli všimout Very Happy jsem váš nový Admin ...
Návrat nahoru Goto down
Twist
Pirát
Pirát
Twist


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 10. 11. 10

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeTue Nov 01, 2011 12:56 pm


Tímto slavnostně oznamuji že toto fórum NEUMÍRÁ
Z důvodů naprosto jednoduchých: přirostlo mi k srdci.
Udělám tu pár průkopů, prokopů a úprav aby se mohlo zase začít hrát (asi především co se herního systému týče)
Ze začátku se budu věnovat
především začínající posádce v East Blue (pokud by se však domluvilo více hráče, mohli by jsme už pokročit na vyšší úroveň a například každý může začínat ve vlastním moři tak jak hráči budou přicházet jako to bylo v Op- anime).
Celkově chci urychlit systém rozvoj postav.
A samozřejmě přijmu pomoc od kohokoliv kdo mi chce pomoci
Časem bych chtěla zkusit rozjet i starší posádky a probudit k životu hráče co si myslí že už je to tu komplet kaput( ale bůh ví jestli se mi to podaří).
(třeba mam v plánu do budoucna přemluvit Kakuzu aby se opět ujal vedením Medíkovi posádky v East blue, ale pšt).
Kdokoliv ze starých a nových uživatelů chce hrát nechť se ozve do diskuze o pokračování tohoto famózního RPG.
Návrat nahoru Goto down
Neuro
Nováček
Nováček



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 02. 11

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeTue Dec 27, 2011 3:47 pm

Ahoj rád bych se přidal ke hrání této RPG text hry ale zajímá mě stav a kolik hráčů je ochotných hrát. Nic nezaručuji, ale byl bych schopen sehnat tak 3 hráče... Možná aji víc z textové hry Naruto Wink viz. odkat [You must be registered and logged in to see this link.] Prosím o kontaktování na tomto foru nebo na skype honzikk30 děkuji Wink
Návrat nahoru Goto down
Twist
Pirát
Pirát
Twist


Poèet pøíspìvkù : 263
Join date : 10. 11. 10

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeWed Dec 28, 2011 8:27 am

pokud bys našel někoho kdo by to tu táhnul...tak to budoucnost má, ale osobně už nemám tak velký časový rozsah jako jsme mívala.
Návrat nahoru Goto down
Neuro
Nováček
Nováček



Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 09. 02. 11

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeWed Dec 28, 2011 9:04 am

Táhl to nevím no. Nejlepší by bylo založit nové forum. Poprosit o spolupraci fora s jinou tematikou. Facebook stranky a lidem co zname x). Já moc velkej čas nemám, ale nějak bych to tahat dokázal lehce, ale určitě bych na to sám neměl nervy x).
Návrat nahoru Goto down
Cleanercz
Nováček
Nováček



Poèet pøíspìvkù : 38
Join date : 23. 12. 10

Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitimeThu Jan 05, 2012 7:36 am

Já bych to klidně táhl, ale potřeboval bych určitě velkou pomoc...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Oznámení Empty
PříspěvekPředmět: Re: Oznámení   Oznámení I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Oznámení
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Pravidla a oznámení :: Oznámení a připomínky-
Přejdi na: