~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Taname Honasen

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 02. 11

Taname Honasen  Empty
PříspěvekPředmět: Taname Honasen    Taname Honasen  I_icon_minitimeWed Feb 16, 2011 1:11 pm

Jméno ... Taname Honasen

Přezdívka ...

Věk ... 17

Zaměstnání ... Lovec odměn

Specializace ... Střelec



Vzhled ... [You must be registered and logged in to see this image.] (bez těch sluchátek)

Povaha ... Líná ale také veselá

Cíl ... Zachytit aspoň jednoho zločince za kterého je odměna na nejvyšší míře (myslím že to je 500mil. beli)

Historie ... Kdysi dávno jsem poklidně žil ve vesničce dáleko na severu East Blue. (tedy né zrovna kdysi Very Happy )
Ale jednoho dne přišla Mariňácká posádka že potřebují vojáky (verbovali).
Sice jsem byl malý ale vzali mě ssebou a začli trénovat. Vynikal jsem hlavně se střelbě.

Ale u mariňáků se mi vůbec nelíbilo a nakonec jsem dezertoval (prostě jsem jednou utekl.)
A začal vylěpšovat své střelecké dovednosti ale raději jsem se chtěl vylepšit i v boji na blízko.

Dlouho jsem hledal ochotnou a dost silnou "duši" (člověka) který by mi pomohl.
Nakonec jsem ho našel... Byl to také lovec odměn a naučil mě hodně věcem.

Ale jednou (před 2lety) zmizel a z lovce odměn se stal člověk za kterého byla odměna.
To byla krutá rána ale vzpamatoval jsem se v dobrém a začal "Lovit" bandity a piráty za odměnu.



Rasa ... Člověk

Ovoce Ďáblovo ...

Vlastnost ...
Lidská síla 1, Lidská rychlost 1, Odolnost 0, Vůle 1

Techniky

Sniper střelba

E- Střílím pořád lépe než zelenáč ale na 20 M minci netrefím. Dokážu si rychle prohodit pistole

D - Střílím a vyměňuji si pistole velice rychle a jsou to přesné střely Ale stále na 20 M monci netrefím

C - Střelba má velikou sílu a průraznost. Rychlot jak střel tak výměny pistolí je veliká. Minci bych trefil ale muselo by mi pomáhat štěstí

B - Ze 16 pistolí vystřelím do 5sec. A s obrovskou přesností silou i průrazností.

A - Na zádech nosím 4 velké pušky. Dokážu je přebít a vyměňovat opravdu rychle. A když střela zasáhne s trochou štěstí proletí i velkým Obrem. A trefím se do mince i na 50M. Ale dsáhnou této úrovně je sposta let ...

S - S touto úrovní prostřelím i skálu a ta se rospadne. Rychlost přebíjení a výměny zbraní je skoro nepostřehnutelná a přesnost je dost velký abych na 75M ustřelil komárovi sosák.

Moje úroveň - D

Techniky
E - Tasení - Dokážu vytáhnou pistoli a střelit rychleji než ostatní .... Díky tomu vyhrávám lehčí souboje

C - klonovací pistol - Vytáhnu jednu pistol a tou zamířím ale rychle(opravdu rychle) vythu i druhou s střelím zároveň ... Pro slabší zrak to může vypadat jako bych rozdvojil pistol.


Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Taname Honasen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taname Honasen    Taname Honasen  I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 10:35 am

CAJK
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Gin Tousen
Nováček
Nováček
Gin Tousen


Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 16. 02. 11

Taname Honasen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taname Honasen    Taname Honasen  I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 11:48 am

Dík ti Jsi zlatý ... Akorát ted nevím ... jestli mám napsat já nebo počket na nějaký úvoďák
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taname Honasen  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taname Honasen    Taname Honasen  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Taname Honasen
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Pravidla a oznámení :: Oznámení a připomínky-
Přejdi na: