~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta sa zacina....

Goto down 
+3
Kakuza-chan
Neo79
Adop1011
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:54 am

Lod s Takameshim sa po 2 tyzdnoch vratila do pristavu. Nikto z vas necakal, ze to bude take lahke a pocitili stre sklamanie.
Takameshi ihned odniesol vezna pod zamku...
na vypocuvania nebol nikto z vas prizbaty, takze ste mali volny cas a robit si co chcete....
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:57 am

Sorne

Juhu můžem si dělat co chceme tak kdopak si se mnou dá cvičný boj?? prohlásil jsem sebevědomě a usmál se.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:08 am

Genkotsu

Pche, se nedivím že vyhráváme když jsou piráti tak neuvěřitelně slabí
povzdechl jsem si když jsem v přístavu opouštěl loď a míjel toho explozivního Sorne.
Já ne, mám na práci zajímavější věci než se nechat od někoho zmlátit.
zamručel jsem a vydal se směrem ke svému pronajatému bytu.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:13 am

Sorne

Pche mno neva počkám si na toho nováčka pry je cyborg ten snad bude mít chut si dát tréninkovej boj.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:15 am

Genkotsu

Zastavil jsem se uprostřed kroku.
Cyborg? To jako Pacifista?
zamrkal jsem překvapeně.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:22 am

Sorne

Prej jo ještě sem z cyborgem nebojoval tak snad bude mít náladu na menší tréninkovej boj
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:23 am

Genkotsu

Zadíval jsem se na něj jako na blázna.
Tak moment ty chceš bojovat s Pacifistou? Dyť je to stroj bez možnosti myšlení...určenej k lovení pirátů ve velkým.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:25 am

Sorne

Noa naky problém bude to jen malej boj neboj nezabiju ho zachechtal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:27 am

Genkotsu


Spíš bych řekl že on si ani nevšimne že na něj útočíš
povzdechl jsem si ztrápeně
No ale každopádně na něco takového tu hodlám zůstat, smích je totiž zdravý.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:29 am

Edward Elric

Procházel jsem se základnou.Docela jsem se nudil. Chtělo by to nakopat pár pirátskejch prdelý. Sednul jsem si a díval se na nebe. Bratře... Povzdychnul jsem si a začal pozorovat dění na základně.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:31 am

Sorne

Hmm táámhle je !! utíkal jsem za ním hej ty vyzývám tě k souboji.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:34 am

Edward Elric

Sory ale nemám zájem, mám na práci něco důležitějšího než bojovat s nějakým uklízečem záchodů.Vstal jsem , otočil jsem se k němu zády a šel se někam projít.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:37 am

Sorne

Cha jsem nevěděl že ti cyborgove sou tací sraby začal jsem se mu provokativně chechtat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:38 am

Genkotsu

Sledoval jsem pohled toho druhého až mi padl na dalšího kluka sedícího opodál.
Si děláš srandu, vždyť to není Pacifista
ovzval jsem se zklamaně a a zamířil směrem k nim.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:42 am

Edward Elric

Na umývače záchodů si nějak troufáš. No dobře, nebudu tě ale šetřit. Sotva jsem dořekl větu a už jsem k němu běžel . Napřáhl jsem pravačku , která mu mířila na břicho. Všiml jsem si jeho pistolí a proto mi došlo, že to je střelec, tudíž je proti boji na blízko slabý.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:44 am

Sorne

Oběvil se kolem našeho bojiště velký kruh.Začal jsem mu střílet směrem k hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:46 am

Genkotsu

No to si děláš srandu
zatvářil jsem se překvapeně když po něm začal Sorne střílet. Přiběhl jsem tedky k němu nenápadně zezadu a plnou silou svého Kanadzuchi ho praštil z vrchu do hlavy.
Hráblo ti nebo co? Chceš ho zabít?
vyjel jsem na něj naštvaně.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:50 am

Sorne

Au, je to cyborg má naky štít ne??neříkal si že mu nic neudělám?? usmál jsem se .
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:51 am

Genkotsu

Vzhledem k tomu že stál stále zády ke mě a očividně byl úplně mimo vzal jsem ho svým Kanadzuchi ještě jednou tentokrát ale opravdu důkladně aby se mu rozsvítilo.
Mluvil si o Pacifistech a tohle Pacifista není ani v těch nejdivočejších snech. Kdo ví jestli má aspoň umělý zuby.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:53 am

Sorne

Au, no jo pokračujem řekl jsem a odstrčil genkotsua.Šmarjá tak do hlavy ne no.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:54 am

Edward Elric

Jen tak tak jsem stihl z mé ruky udělat štít, který mi zachránil život.Zastavil jsem se, ruka se mi změnila zpátky do normálu.Stál jsem tam a díval se na toho týpka co ho zastavil zajímavým chvatem. Zajímavý..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 10:59 am

Genkotsu

Obrátil jsem oči v sloup.
Šmárja kdyby ste byli aspoň co k čemu a trénovali spolu místo aby ste se snažili navzájem se zabít. No co nenechte se rušit já si jdu najít nějaké klidné místo na odpočinek
hlasitě jsem zívl a zamířil pryč. Pokud mě nikdo nenačape a nebude rušit, někde se nenápadně zašiju a budu se věnovat celý den posilování a tréninku svého bojového umění.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:00 am

Sorne

Přidal jsem pár skleněných kulek a střílel to do něj musí být zmatený když nic nevidí.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:08 am

Edward Elric

Najednou mě po celém těle něco zasahovalo, podíval jsem se na ránu a vytáhl z ní sklěněný náboj. Aha... docela chytrý...Ok vyhrál si , takže mi už dej pokoj.Sednul jsem si zpátky na své místo a díval se na nebe. přemýšlel jsem o plánu jak zachráním svého bratra.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:11 am

Sorne

Pche tak slabej no co už a jak se jmenuješ já jsem Sorne Keoma zeptal jsem se ho a sedl si vedle něj.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta sa zacina.... Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta sa zacina....
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: