~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta sa zacina....

Goto down 
+3
Kakuza-chan
Neo79
Adop1011
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:54 am

First topic message reminder :

Lod s Takameshim sa po 2 tyzdnoch vratila do pristavu. Nikto z vas necakal, ze to bude take lahke a pocitili stre sklamanie.
Takameshi ihned odniesol vezna pod zamku...
na vypocuvania nebol nikto z vas prizbaty, takze ste mali volny cas a robit si co chcete....
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:17 am

Edward Elric

Nebaví me zbytečně bojovat. A do mého jména ti nic není. Tričko začalo být naséklé krvý ale já jsem ani necukl, na bolest jsem byl zvyklý už od mala.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:20 am

Sorne

Hm jsi divnej no nic nechám tě tu ty podívíny a zatím si skočím do hospody na naký jídlo.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:31 am

>>>Sorne a Edik

cybort sa odrazu vzniesol do vzduchu, pricom ho nieco tahalo za zeleznu ruku.....
A potom tou rukou z letu vrazil sebe aj Sornemu.
sakra, to sa neviete chovat?? A to si vravite marinaci..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:33 am

Sorne

Co potřebuju si procvičit boj a naučit se nový techniky kdo mě je teda bude učit a ted mě nech du si dát něco k jídlu.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:34 am

Edward Elric

Já jsem nechtěl bojovat, ale tady tenhle byl hrr a nechtěl mi dát pokoj tak jsem ho nechal vyhrát.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:37 am

Takameshi (Sorne,Edik)
S cybortovou rukov som trafil Sorneho este raz.
Ked lezal na zemi, spytal som sa ho.
Preco si chcel boj??
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:39 am

Sorne

Vždyt říkám potřebuju se naučit nový tchniky nemám senseie tak jak jinak se mám je naučit dořekl jsem a vyrazil jsem konečě do hospody.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:46 am

>>>Sorne a Chappi
Ako by to bolo take jednoduche.
Mnohe veci na tebe boli kovove, vratane zeleza v tvojej krvy.
Akoby si bol babka a Takameshi babkar, ktory ta potiahol k sebe za lanka.
Takze ty chces boj? Chces senseia? Fajn, potrenujem ta trocha.
mojeho cyborta som stale odmietal pustit..

Dog Genkotsu
Dobehol som smerom k nasemu lenivcovi a slabo ho postuchol.
Takameshi chce, aby som ta potrenoval v sile. Nie ze by som chcel trenovat takeho vyziableho pangharta..
stal a cakal, ako zareagujes.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:48 am

Sorne

Super konečně boj zaradoval jsem se a už si chytsla pušku okolo nás se oběvil velký kruh Tak můžem začít zvolal jsem nedočkavě.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 11:53 am

Genkotsu

Dog mě zastihl zrovna v okamžiku kdy jse se v potu tváře snažil neúspěšně o třetí klik.
Ehm, nemůž uříct že bych pomoc neocenil
zasípal jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 12:00 pm

takameshi
tvoja pistol sa vzniesla, samozrejme aj katana a normalne naboje..
Co, nedokaz bez nich snad bojovat?? povedal som a pustil na zem cyborta..

Dog
dog nevyzeral na tiadnu musiu vahu..
Tak zacneme 500 klikmi. Povedal a kedze si este stale nevstal, sadol si na teba..
Vazil minimalne 500 kil....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 12:04 pm

Genkotsu

Jenom při té představě jsem vyvalil zděšeně oči, načež na mě Dog sedl a já spadl na zem v adaptaci na téma rozplácnutý hmyz.
p...pomoc
zachroptěl jsem neschopný se zvednout.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 12:14 pm

Edward Elric

Sakra co to ... ?Já s ním nechci bojovat. Ztráta času. Radši bych chtěl najít nějakého cyborga, který by mě učil ...
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 4:31 am

Saki

Celou dobu jsem ležela a poslouchala jsem co se děje v okolí.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 6:05 am

>>>Genkotsu
Dog

Sakra, ty si ale lemra Povedal a postavil sa z teba.
Potom vyskocil do vzduchu ako ragby zapasnik a s laktom ty mieril na ehm...Prdele....

>>>Edik
Takze chces trenovat s inym cybortom?? spytal sa ta Takameshi
Ako chces porazit cyborta, ked nedokazes porazit obycajneho marinaka??
Spytal sa ta, pohladom stale na Sorneho...

>>>Saki

Popri pozorovany dvoch blaznoch si si uvedomila, alebo skor pocitila, ako ta niekto sleduje..
Avsak kto, to si nevedela...


Naposledy upravil Adop1011 dne Mon Nov 15, 2010 6:47 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 6:26 am

Sorne

Pche ještě mám střelnej prach a sirky rozběhl jsem se proti cyborgovi s úmyslem ho skopnout na zem.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 6:29 am

Edward Elric

Ach, povzdechl jsem si . Nemám asi na vybranou co ?Když se po mě rozěběhl tak jsem svou ruku proměnil na štít a rozěběhl jsem se proti němu s úmyslem ho praštit štítem do jakékoliv části těla.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 7:20 am

Genkotsu

Co to sak...uaaaaaaa
zařval jsem zdešeně a rychle jsem se odkulil stranou abych to náhodou neschytal.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 7:42 am

Saki

Trhla jsem sebou Sakra...mám takový divný pocit a porozhlédla jsem se okolo sebe.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 8:02 am

Sorne

Můj kop mi zblokoval štítem ale nezasáhl mě včas sem stihl uskočit.Vyskočil jsem do vzduchu a po dopadu na zem sem ho chtěl podkopnout.
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 8:18 am

Edward Elric

Štítem jsem blokoval jeho údery, druhou rukou jsem mu je oplácel. Poté jsem vyskočil do vzduchu , moje ruka se mi přeměnila do normálu, zaměřil jsem ukazováčkem na Sorneho a začal jsem po něm střílet...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 8:22 am

Sorne

Uskakoval jsem jeho střelám odrazil jsem se proti němu z nataženou pěstí.(pokud sem ho zasáhl dal jsem mu ještě kop do břicha)
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 8:36 am

>>>Sorne a Edik

Takameshi sa na vas len usmieval a sem tam mavol vo vzduchu Sorneho hrackami..
Sorne sa uhybat gulkam pri svojej rychlosti asi tazko mohol, ale zato Edik nebol perfektny strelec, ale aj tak schytal dve gulky do brucha.....
Zdalo sa, ze to bol cisty priestrel..
Avsak sila gravitacie ta dohofila na Edika a ten to schytal rovno do hlavy....

>>>Genkotsu

Dog sa netrafil a jasne si nabil laket Aaaaaa
Vykrikol a sialene sa na teba zahladel.
Chces boj skrcku?? Chces?
Jeho oci sialene svietili a zili na celom jeho tele vystupovali, co ovsem ces chlpate ruky nebolo vydiet iba na krku a ociach, ktore uz mal podliate..
V tej chvili vyzdvihol druhu ruku do vzduchu a mavol nou na teba. Bola pomerne rychla...

>>> SAki

Z jednej budovi na teba hladeli oci, avsak ked si sa tam pozrela, okamzite sa stratili. Ta budova bola kedisi skladka, ale v sucasnosti tam nik nebol. Aspon nemal byt...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 8:47 am

Genkotsu

Co? Já? ale vy sám to..
začal jsem rychle ustupovat, když se mě pokusil praštit praštil jsem já s sebou o zem a odkulil se stranou.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:04 am

Sorne

Rychle jsem se zvedl a dal mu ještě jednu ránu do hlavy.A ted to dokončíme řekl jsem a v jedné ruce jsem měl krabičku z střelným prachem a v druhý sirky.
Nahodil jsem ho celýho všechným prachem kterej sem měl , rychle jsem škrtnul sirku a hodil ju po něm.
Ted skončí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta sa zacina.... - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 2 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta sa zacina....
Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: