~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Cesta sa zacina....

Goto down 
+3
Kakuza-chan
Neo79
Adop1011
7 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:54 am

First topic message reminder :

Lod s Takameshim sa po 2 tyzdnoch vratila do pristavu. Nikto z vas necakal, ze to bude take lahke a pocitili stre sklamanie.
Takameshi ihned odniesol vezna pod zamku...
na vypocuvania nebol nikto z vas prizbaty, takze ste mali volny cas a robit si co chcete....
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:14 am

>>> Sorne

Tvoja rychlost nebola taka, ako si ocakaval. Predsa len v tebe boli dve gulky a ty si krvacal, ale tvoj "kolega" na tom nebol o nic lepsie....
Takameshiho ta hra prestala bavit, tak pustil vsetky Sorneho hracky. Boli asi 12 metrou od neho....

>>>Genhonku
Dog

jeden mrnavy, ja ta.. Vsimol si si, ako mu po kutikoch ust zacali stekat slini.
Spojil ruky a chystal urobi Spenserov (nevm ako sa pise) uder po hlavicke....
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:15 am

Edward Elric

Dost mě to překvapilo. Sakra, jestli se ten ohen jenom mě dotkne tak je po mě. Napadlo mě jen jediné.Sirku jsem chytil do své železné ruky a stisknul jí v pěsti. Železná ruka byla na odpis, vlivem výbuchu byla zničená.Jelikož to Sorne nemohl vůbec čekat, že obětuju svou robotí ruku tak měl malou šanci uhnout mé ráně, která směřovala k jeho hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:28 am

Sorne

Zasáhl mě a odletěl jsem čili jsem byl blíž ke svým věcím byl jsem hodně zraněný ale ještě jsem mohl si dojít pro zbraně jak sem se dostal k pušce tak jsem ji vzal do ruky a čekal jestli se vzdá protože sem viděl že už je na tom opravdu špatně a já taky takže už sem nechtěl náš boj prodlužovat.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:29 am

Genkotsu

Shit...
zaklel jsem vyskočil na nohy a dal se na útěk.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:34 am

Edward Elric

Nikdy se nevzdám nikdy...Rychle jsem se rozběhl naproti němu.Pokud neporazím tohodle týpka tak svého bratra nikdy nedokážu najít.Pomalu jsem se k němu blížil. Zařval jsem a už napřahoval pěst.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:36 am

>>>Sorne a Edik
Odrazu ste obidvaja boli od seba oddeleny a aj keby Sorne skusil vypalit, zistil by, ze nedokaze stlacit spust a nebolo to preto ze je srab....
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:53 am

Sorne

Hm konec boje??už bylo načase, řekl jsem a vysílením a strátou krve jsem spadl na zem .To byla teda síla si vážně silnej.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 9:57 am

Saki

Vstala jsem Jdu se tady porozhlédnout vyskočila jsem a šla jsem směrem ke skladišti. Snad se mi to jen zdálo
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeMon Nov 15, 2010 10:00 am

Edward Elric

Usmál jsem se ale pak se mi zatočila hlava a já upadl do bezvědomí .Ještě předtím než jsem upadl do bezvědomí jsem viděl svého bratra a chtěl mi něco říct ale já jsem ho neslyšel, nerozuměl jsem mu..
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 6:19 am

>>>Genkotsu

Dog ta napriek svojej vahe dobehol za par sekund.
Ha, marinak nema utekat, smejde.
Vykrikol hlas za tebou a ty si pocitil, ako na teba zo zadu tlaci cisty vzduch..
Co to bude, ked ta ruka dopadne, si radsej zistit nechcel...
>>>Sorne a Edik.

Obidvaja ste boli znacne doranani a Edward sam upadol do komatu. VAz prvy "kamaradsky duel" dopadol horsie, ako ktokolvek cakal. Prestrelene hrudniki, znicena ruka, obcasne pomocovanie. Mno, docela zaujimave...
Obidvaja ste sa prebrali v nemocnici a zistili, ze tam budete lezat minimalne tyzden. Dobrovolne.
Nedobrovolne asi tam mesiac....

>>>Saki

Miestnost bola stuchla a bola uplne prazdna, sem tam sa vsak nachadzal nejaky hmyz alebo vetsii tvor. Mno jo, potkany sa zacali mnozit...
V miestnsti sa nenachadzalo ziadne schodiste na druhe poschodie, iba nejaky povraz drzal zo stropu.
Vyzeral byt pevny....
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 6:23 am

Sorne

No to byl aspon boj snad budu moct jít už zítra domu dál trénovat oddychl jsem si.

Hej sestři jak dlouho tu budu ležet?? zeptal jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 6:39 am

>>> Sorne

Ehm, ja som "bratr" zarazene povedal muz v bielom plasti zo siltovkou, ktora mala znak marinakov, takze bolo jasne, ze si vytiahol kratsie slamku...
Ved ty to uz hovorili.. Ak sa to bude liecit rychlo, asi iba tyzden, ak nie, napriklad rani zahnisaju alebo tak, mozno aj mesiac..
Návrat nahoru Goto down
chappi
Nováček
Nováček
chappi


Poèet pøíspìvkù : 36
Join date : 08. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 6:42 am

Edward Elric

Probudil jsem se v nemocnici a podíval se na svou ruku. Zkusil jsem ji a fungovala správně. Břicho ale nebylo v pořádku. Typuju to tak, že tady zůstanu týden. Místo toho ležení jsem mohl trénovat. Povzdechl jsem si a díval se z okna.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 6:44 am

Sorne

Co???? vykulil jsem oči Já myslel že už odsud můžu vypadnout hned zítra a jít trénovat.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 6:53 am

Zdravotny "brat"
Vykutalel na teba oci.
TY si myslis ze z 3 priamych zasahou sa vyliecis za "1" den??
Urobil zvlastnu anime grimasu, avsak potom si vsimol, ze aj Edward je hore.
Ty vdaka, svojym kovovim castjam na tom lepsie ako on Kyvol hlavou smerom na Sorneho.
Avsak tiez tu budes lezat tyzden.

POmali sa chystal odist..
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 8:20 am

Genkotsu

Opět jsem s sebou praštil o zem do kotoulu a bych se vyhnul jeho úderu a když jsem vyskočil na nohy pokračoval jsem v útěku alá postřelený zajíc(kličkuju)
Tohle není útěk, tohle je ústup, strategický ústup
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 8:41 am

Dog (Genkotsu)

Ah, ty maly, ehm, ja eh, ne--ech Dog zastal a zacal lapat po dychu.
Pockaj, ja uz nevladzem vydychal sa Dog a zvalil sa na zem.
vyhral si...
Boj dvoch bravcovych hlav sa skoncil prilis rychlo. Dog bol jasny vitaz.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 8:53 am

Sorne

Ach jo celej tejden ležet to mě asi zabije vzdychl jsem.
Potřebuju se naučit nový techniky a msto toho musím tu tvrdnout chjo
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 10:07 am

Genkotsu

Zastavil jsem se a prudce oddechoval.
Neměl by...neměl by se mariňák udržovat ve formě Dog-san?
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 10:10 am

Dog >>>Genkotsu

ja ta, eh. Prevalil sa na druhy bok a snazil sa posadit. Nepodarilo sa.
ty mas co hovorit, kostlivec povedal som nahlas a skaredo sa na teba pozrel.
Oci mal krvavo-podliate...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 10:13 am

Genkotsu

Drobet zrychleně jsem dýchal.
Pořád lepší kostlivec než hromada sádla šéfe
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 11:25 am

Dog

jaka hromada sadla, ty *****
Zvysok slov pretalo hlasite trubeni--
Do pristavu dorazila nova lod....

Sorne a Edik
V noci, v tej den po stretnuty z "bratom" ste zaculi zvlastny zvuk, akoby trubenie lode....Mozno to bola vasa halucinacia, avsak nic sa neukazalo..
Na druhy den ste boli obidvaja vylieceny..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeTue Nov 16, 2010 10:53 pm

Sorne

Co??to je zázrak vždyt nám říkal že tu budeme týden vylezl jsem z postele a podíval se z okna.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeWed Nov 17, 2010 10:57 am

Kapitán Kostěj

Banda asi osmdesáti chlapů se tísnila na palubě kocábky co připlouvala k základně mariňáků. Co bylo zajímavé byla jejich vlajka. Pirátská vlajka pro přesnost a ještě přesněji vlajka patřící Kostějově bandě. Piráta z East Blue jehož odměna je 15 000 000. Mariňáci před nedávnem chytili jeho mladšícho bratra, který teď čekal ve všzení pod touto základnou na převoz do Impel Down.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitimeThu Nov 18, 2010 5:49 am

V ten den sa v okoli nenachadzal ziadny silny marinak, iba z nizsej vrstvy, nebot ostatny boli vyslany na zraz Velitelov a generalov. Komodor Takameshi bol vyslany tiez, avsak u neho bola spravena vynimka. Nitko netusil, coho sa bude jednat, bolo to totiz prisne tajne...
Dozor nad marinakmi dostal Dog, jao najvyssi marinak v sucasnosti.....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Cesta sa zacina.... - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Cesta sa zacina....   Cesta sa zacina.... - Stránka 3 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Cesta sa zacina....
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: