~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prepad lode Rose skull

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:12 am

>>>Saki Chiko

Nachadzala si sa v okoli svojeho domu a len tak sa poflakovala.
Saki, prisiel za tebou Posel. vykrikol tvoj otec.
AK si sa pozrela lepsie, stal pred tebou Normalny marinak, nijako nevyrazny. Ani pekny, ani skaredy.
Saki Chiko zacal ceremoniu, odkaslal si a pokracoval.
Boli ste vybrana na prepadovu misiu Piratskej lodi, pod vedenim kapitana Takameshiho. Odchod je o hodinu.
Zroloval papier a chystal sa odist...


Naposledy upravil Adop1011 dne Fri Nov 12, 2010 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:20 am

Saki Chiko

Poslouchala jsem mariňákova slova a pak jsem krátce odpověděla...Dobře, budu tama mariňák odešel. Pak jsem se podívala na nebe Takže mise na přepad lodě....hmmmm zaběhla jsem domů, vzala jsem si nějaké věci k bičíku a rozloučila jsem se s otcem. Než jsem vyrazila vzala jsem si do úst kousek chleba a vyběhla jsem ven. Tak hurá na misi a dala jsem ruku na bičík.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:26 am

>>> Sorne
Kracal si vedla takameshiho a vedla tvojej ex-senseiki, ktora sa tvarila, ze ta nevidi.
Dorazili ste k lodi a pomali stupali hore...

>>> Saki Chiko

V pristave bola v tom case iba jedna lod. Pred nou stal dvojrad marinakov.
Pravdepodobne je to tam.
Uvidela si ako nejaky vrchny kapitan kraca k lodi a za nim 2 nizsi dvostojnici a nejaky zaciatocnik. Prvy bol istotne Takameshi...


Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:28 am

Sorne

Ještě jednou se moc omlouvám nevěděl jsem že vás to trefí omlouval jsem se senseice.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:29 am

Saki

Přidala jsem do kroku a propletla jsem se mezi mariňáki. Byla jsem skoro u kapitána a tak jsem doběhla až k němu Tak jsem zde kapitáne.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:35 am

Takameshi
Prepad lode Rose skull The_monster_has_blue_eyes_by_merki_the_vampire
Pozrel som sa na novu clenku a nahodil usmev.
Takze ty si Saki, vsak? kyvol rukov a povedal, aby si isla blizsie.
Bola si oboznamena s pokynmi?
Marinaci sa zatial nalodili, cakalo sa iba na povel kapitana.


>>> Sorne
Dostal si krasnu ranu do tvare a odletel az ku stazny.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:37 am

Saki

Podívala jsem se na kapitána Ano jsem Saki ... a ty pokyny pokud myslíte, že jdeme na přepad pirátské lodi tak vím vše
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:39 am

Sorne

Au to bolelo ta je ale děsná povzdychl jsem si.
Obrátil jsem se na dívku která zrovna přišla Ahoj já jsem Sorne rád tě poznávám.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:41 am

Takameshi
Okey. zaznami hovoria, ze lod Rose skull, sa nachadza 30° severo-vychodne. mavol rukov a lo d sa dala do pohybu...
O a Sorne, prosim ta, nerob zle mojej chranenkini dodal a pomaly odkracal do svojej kajuty.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:43 am

Sorne

A co sem sakra udělal urazil jsem se a opřel jsem se o stěžen.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:45 am

Saki

Vykoukla jsem na toho kluka co se mi představil Ahoj... já jsem Saki ale pak jsem se ušklíbla na kapitánova slova Já nepotřebuji být nikým chráněná a šla jsem k zábradlí pozorovat vlny.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:48 am

Dog
Ahoj sratku zasklebil sa na Sorneho a hadzal zmyselne ocka na Saki.
Urazil si svoju senseiku prv ako ta stihla nieco naucit. Pani, cudujem sa ze ta takameshi rovno nezabil.
Ale potom ta ignoroval a chcel chytit Saki rucku. Hmm, ake je tvoje ctene meno, krasna slecna?
Jeho hlas bol este slizkejsii ako obycajne....
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:50 am

Sorne

Jednou ho dostanu zmrda jednoho řekl jsem si a odplivl si.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:51 am

Saki

Trhla jsem sebou a dostala jsem ze sebe pouze ... Saki ... a pomalu jsem se otáčela. Naštěstí jsem byla rychlejší než on a nechytil mě za ruku. Otočila jsem hlavou A kdo jste vy?
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:58 am

Dog
Moje meno je Karashi, avsak oproti tvojemu je to iba slaba napodobenina mena. Moje pery boli divno natocene a vyzeral som ako ryba na suchu. Hm, skorej ako kosatka. Otocil sa na Sorneho.
Co si to dovolujes ty spratku ja ta... Bum... Dogove tele zletelo do mora.
Sakra, je nemozem plavat.
Sklapni Dogu povedal trocha sicavy hlas. Ty nemas prave ovocie, mozes plavat.
Prepad lode Rose skull Deadboy_by_neekko
U jeho vyrazu bolo jasne, ze Doga nema prilis v laske...
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:01 am

Saki

Když spadl do moře a křičel že neumí plavat, vzala jsem bič a švihla sním směrem k vodě, biě chytl toho chlapa a když jsem ho vyšvihla na palubu ... praštila jsem sním o kajutu. Omlouvám se, jsem ještě stále neohrabaná zasmála jsem se a proběhla o toho chlapa co ho shodil a když jsem okolo něj probíhala ... pohlédla jsem mu do očí.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:06 am

Dake Mirai
Nase oci sa na sekundu stretli. tvoje hovorili pocity, strach, zabavu, stastie...
Moje boli tiche. Blede a prilis svetlej farby aby boli ludské. Skorej ako "ryby".
Potom ten okamih presiel.
hmm, preco som bol poslaty na tuto sprotsu misiu
rozmyslal a "omylom" stupil celou svojou vahou na Doga, ktory bolestivo zaskucal.
Vosiel do kajuty za Takameshim a pribuchol dvere.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:10 am

Saki

Šla jsem na záď a pozorovala jsem opět moře. Sedla jsem si na zábradlí a začala jsem pozorovat, jak se můj domov vzdaluje Na tento pocit si nikdy nezvyknu pomyslela jsem si a přivřela jsem oči.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:18 am

Nahodny Marinak
Jeden marinak sa k tebe priblizil a zaujatym pohladom ta pozoroval..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:21 am

Saki

Cítila jsem něčí pohled a tak jsem otevřela oči a otočila jsem se. Koukal na mě jeden z mariňáků ... usmála jsem se Stalo se něco? a pozorovala jsem toho mariňáka.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:27 am

Kondo
Vlastne ano.. Trocha sa ztrapnene usmial a spytal sa ta.
Preco si zachranila Psa?? bolo jasne, ze nik ho nema rad..
Dog zatial na zemi stenal.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:31 am

Saki

Takže .. toho co jsem vytáhla má přezdívku pes? a zasmála jsem se. Podívala jsem na mariňáka Ani nevím proč jsem ho zachránila .... asi proto že jsem ještě nikdy nezkoušela bičem vyzvednou váhu jakou má on ... uchychtla jsem se takže to byl pokus/omyl
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:38 am

Kondo
zasmial sa spolu s tebou. Normalne ho ani 4 chlapy nezdvihnu, ale ty...
MNo podla znamej verzie ziskal prezyvku potom, ked vraj ako 10 rocny sklolil velkeho psa.
Nahodil spiklenecky vyraz.
Avsak overene zdroje tvrdia, ze ju ziskal po tom, ako ho nasli v psej bude a velky pes sa ho snazil nakrmit mrtvou kackou.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:41 am

Saki

Zajímavé získání přezdívky a usmála jsem se .. Zajímalo by mě jakou přezdívku vymyslíte mě..
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 11:56 am

Kondo
no tak nap... nedopovedal. Usmev mu zamrzol na tvary.
padal ako v spomalenom zabere. na teba kvapla nejaka zvlastna, prilis tmava a prilis lepiva tekutina.
Az neskor si si uvedomila, ze to, co na teba vystrieklo, je krv. Jeho krv....
Poplach! Sme napadnuty zaznelo z lodneho kosa.
Vsetci sa skryvali za predmety. Mala by si ist aj ty... Ale Kongo mohol byt este na zive....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prepad lode Rose skull Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prepad lode Rose skull
Návrat nahoru 
Strana 1 z 8Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: