~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prepad lode Rose skull

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:12 am

First topic message reminder :

>>>Saki Chiko

Nachadzala si sa v okoli svojeho domu a len tak sa poflakovala.
Saki, prisiel za tebou Posel. vykrikol tvoj otec.
AK si sa pozrela lepsie, stal pred tebou Normalny marinak, nijako nevyrazny. Ani pekny, ani skaredy.
Saki Chiko zacal ceremoniu, odkaslal si a pokracoval.
Boli ste vybrana na prepadovu misiu Piratskej lodi, pod vedenim kapitana Takameshiho. Odchod je o hodinu.
Zroloval papier a chystal sa odist...


Naposledy upravil Adop1011 dne Fri Nov 12, 2010 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 9:54 am

Saki

Nevěděla jsem co mám dělat .. měla jsem ruku na biči a byla jsem připravena na útok .. Kdyby mě chtěl zabít už by to udělal ...pomyslela jsem si....a jeho ruka byla stále blíž a blíž. a najendou jsem zaslechla ránu ze zbraně.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 9:56 am

Genkotsu

Děláš si srandu co to je?
zatvářil jsem se naprosto nechápavě a zkusil ho kopnout do břicha v naději že ho tak shodím do vody.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 9:59 am

>>> Saki a Sorne
???
gulka mu presla presne cez hlavu. Maska sa rozbila a vy ste uvideli...Nic???
Nemaz tvar, ziadne oci, uci, iba maly vycnelok, kde mal byt nos. A krv, co z neho tiekla, bola zlta a husta...
v pozadi sa ozval ustipacny hlas. Bravo, dokazali ste znicit mojeho synceka.
na vycnelku stal chlap v kapitanskom odeve, avsak miesto tvare mak tiez masku, ale tato bola zlata.
skoda, ze tento triumf, je vam zbytocny.. zachehtal sa...

>>> Genkotsu
Bolo to az prilahke. tvoj plan sa ty podaril a jeho telo padlo do mora a potom sa...rozpadlo??
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:02 am

Genkotsu

Co to je do háje, nějaký Devil Fruit?
zanadával jsem a zaútočil na nejblížšího dalšího pomocí Kanadzuchi.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:05 am

>>>Genkotsu
Trafil si ho, avsak on sa postavil a otocil sa smerom k tebe...
Na lodi ich bolo cim dal vic....
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:03 am

Sorne

Sakra co to je podíval jsem se na toho chlápka který vyadal jak kapitán.
Už jsem byl nasraný obějevil se kolem nás velký kruh.Přidal jsem si jednu skleněnou kulku a střelil ju po tom chlápkovi.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:04 am

Saki

Vytáhla jsem bič a rychle jsem sekla směrem k tomu chlápkovy, ale kousek pod něj aby ho ten výčnělek neudržel.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:07 am

Genkotsu

Herdek himl
praštil jsem ho znovu, tentokrát ze strany do hlavy a pokusil se ho tak hodit do moře.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:12 am

>>> Sorne
Gulka sa do neho zapichla a urobila cisty priestrel... Avsak on stale vyzeral, akoby sa nic nestalo.

>>> Saki
Avsak pred tvojim bicom uhol, co mohlo byt trcha zvlastne.
Okey, prepacte moje ditka, ale namam cas sa s vami hrat..Takze moji syncekovia sa o vas postaraju.
Otvoril usta a odrazu mu z nich zacala vychadzat Zlta tekutina...

>>>Genkotsu

Zdalo sa, ze hlava je jeho slabina. po zasahu ,maska pukla a ty si mohol vydiet jeho tvar. teda ak sa to tvarou dalo nazvat.. nemalo to oci, usta, usi iba nejaky vycnelok na mieste, kde by malo mat nos.
Dalsie clupnutie...
okolo teba sa vsetci rozostavili.....Bolo ich minimalne 12..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:15 am

Sorne

Saki připrav se řekl jsem saki vytáhl jsem jednu bombu a hodil ju po něm.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:17 am

Saki

Rychle jsem si k sobě přitáhla bič a rychle jsem vyměli hrot biče.. teď tam byl větší velmi ostrý hrot, kterým sem švihala ty postavy.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:19 am

>>>Saki a Sorne
???
Vsetka hmota sa rozplaskla po vybuchu a zdalo sa, ze aj kapitan..
zebi bolo po vsetkom??
Avsak na lodi sa stale ozyval bojovi krik..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:21 am

Saki

Je po všem ... tak teď rychle na loď a skočila jsem do vody a začala jsem plavat.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:23 am

Sorne

Já jsem skočil hned zaní a začal jsem plavat ze všech sil.Kso co to bylo za chlápka ???.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:24 am

>>>Saki a Sorne
Sorne na nijaky vylet nesiel....
Avsak potom sa hmota zacala hybat a vytvarat sa v nej postavy. Boli hole, avsak nedalo sa rozoznat, ci je to mu zalebo zena. Bolo to proste "Ono".
z hmoty sa vytvorilo 12 postav Ktore obklucili Sorneho. kapitana nebolo nikde vydiet...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:27 am

Sorne

Kso ty hajzle bleskurychle jsem vytáhl katanu a začal jsem je sekat.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:32 am

>>>Sorne
Cim viac si ich sekal, tym viac sa k tebe blizili...
Asi sekanie do brucha na nich nemalo ziaden efekt...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:36 am

Sorne

Odkopl jsem jednoho z nich odskočil jsem a vystřelil po jednom pokusil jsem se o trjtou střelu.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:39 am

Saki

Zdálky sem viděla že Sorneho pomalu obkličují..Achjo a zastavila jsem se. byla jsem ještě celkem blízko a tak jsem připravila bič a začala jsem se soustředit. švihla jsem obří rychlostí po 5ti co byli ke mě nejblíže. Mířila jsem na krk a na konci biče bylo 15cm dlouhé ostří.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:43 am

???
odkopnuty zhodil este dalsiich dvoch. Taze sa ty urobila mensia cesticka.
tvoj vystrel sa nakoniec..Podaril? urobil si iluziu 3 striel, pricom si jedneho z klonou trafil presne do tvare, tym ty na odstrel ostali uz iba 11...
mal by si radsej strierat normalne...
>>Saki
presekla si dvoch napoli a tym si dost pomohla Sornemu..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:46 am

Sorne

Střílel jsem do nich už mě to nebavilo Tu máte vy srabové vytáhl jsem bombu a švihnul ju po nich.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:50 am

Saki

připlula jsem blíže ke břehu abych se lépe trefovala a když jsem byla trochu blíže. Vyslovila jsem Keikaze.. a začala jsem švihat bičem po nepříteli.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:54 am

>>> Sorne
ta bomba bola efektivna, praveze az dost. Odpalila vsetkych klonou v tvojom okoli, ovsem, aj teba. Odletel si par metrou od koralou a spadol do vody. Bol si aj pomerne zraneni...

>>>Saki
Tlakova vlna trafila trochu aj teba, avsak ovela slabsia ako u Sorneho a nemala si ziadne zranenia..
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:57 am

Saki

Byla jsem už skoro u břehu a vyběhla jsem za Sornem. Vytáhla jsem ho z vody Seš v pohodě?
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:58 am

Genkotsu-rozestavili jako do kruku?

Ale do háje
zaklel jsem načež jsem se vrhl na zem a klasickou rybyčkou proletěl tomu s rozbitou maskou mezi nohama, načež jsem na druhé straně dopadl na zemi a lehce se omlátil ale snad to rozdejchám. Rychle jsem se zase škrábal na nohy a hledal místo kde bych se mohl zašít.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Sponsored content





Prepad lode Rose skull - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 6 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prepad lode Rose skull
Návrat nahoru 
Strana 6 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: