~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prepad lode Rose skull

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:12 am

First topic message reminder :

>>>Saki Chiko

Nachadzala si sa v okoli svojeho domu a len tak sa poflakovala.
Saki, prisiel za tebou Posel. vykrikol tvoj otec.
AK si sa pozrela lepsie, stal pred tebou Normalny marinak, nijako nevyrazny. Ani pekny, ani skaredy.
Saki Chiko zacal ceremoniu, odkaslal si a pokracoval.
Boli ste vybrana na prepadovu misiu Piratskej lodi, pod vedenim kapitana Takameshiho. Odchod je o hodinu.
Zroloval papier a chystal sa odist...


Naposledy upravil Adop1011 dne Fri Nov 12, 2010 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:46 am

V tej chvili zacalo vsetky tela vztahovat a vsetko zacali stracat tvar...
Pomaly sa z tej guci zacali formovat ruky, nohy. VYzeralo to ako zvetsena forma golema.
Lod sa zacala pod jeho vahou prehybat..
Vies, s ako sa urcuje limit poctu mojich klonou?? spytal sa kamenym hlasom.
Podla toho, kolko ludi zjem. Zakze vsetci ty, s ktorymi ste bojovali, boli naozaj moja posadka. Ibaze teraz nefrflu. Muhaha a snazil sa ta chytit do ruky. Bol uz extremmne rychly...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:53 am

Sorne

Kso je rychlej nenápadně jsem si vytáhl jednu bombu a vystřelil po něm svou iluzi snad ho to zmate.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:04 am

kapitan (v Hulk-Mode)
Zdalo sa, ze by si tvoje utoky nevsimal, avsak po zasahu bomby sa trocha zmensil.... Akoby ihen bol jeho slabina....
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:09 am

Sorne

Vytáhl jsem krabičku z střelným prachem hodil jsem ju po něm a střelil do něj tedka zhoří na kost.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:16 am

kapitan (v Hulk-Mode)

Cele jeho telo zacalo horiet a zmensovat sa. Avsak stale mal dost sili ta zasiahnut. Mavol rukov a odpalil ta do vody....
uz bol na koci zo silami..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:18 am

Sorne

Vylezl jsem z vody tak už chcípni mám tu pro tebe něco speciálního dořekl jsem a vytáhl dynamit zapálil jsem ho a hodil ho k němu lehl jsem si na zem a zacpal uši.
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:39 am

Genkotsu

S lehkým úsměvem jsem sledoval hořícího chlápka a pohazoval si se svou lahví která byla až po okraj plná velmi silné lihoviny.
Hej kapitáne mám pro vás dárek
zasmál jsem se a hodil mu láhev přímo do obličeje(otevřenou takže se trošku asi vylije ale ne moc) sám jsem se pak skočil schovat za sudy před střepy.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:48 am

Takameshi
Pred tvoj dynamit sa postavil kus kovu, ktory odpalil dynamit do vody..
Flaska ho priamo zasiahla, avsak, asi nic nesposobila..
Nezabijaj ho, marinaku.
Povedal a uz si si vsimol, ze ziadneho supera pred sebou nemas- Iba gulicku slizu, ktora sa rozpadala a pod nou sa objavilo prave kapitanovo telo..
Vobec nyvyzeral ako jeho dokonale napodobeniny..Bol chudy, vyziabli a chybalo mu par zubo.
Pane. Zacal Takameshi formalne a nasadil mu puta, vyrobene z morskeho kamena. Menom, Marinackej rady a zakonou tejto vlady, vas zatykam.
Tak a bilo,to. Prve episoda marinakov sa pomali konci...

_____________________
prepacte za rychle ukoncenie, ale musel som to Wink
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 9:50 am

Genkotsu

A to je všechno?
zeptal jsem se zklamaně když mi docvaklo že sme vlastně vyhráli a já k tomu nijak nepřispěl.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Sponsored content





Prepad lode Rose skull - Stránka 8 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 8 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prepad lode Rose skull
Návrat nahoru 
Strana 8 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: