~ One Piece RPG ~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~ One Piece RPG ~

Herní RPG Fórum na motivy mangy One Piece
 
PříjemPortálLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Prepad lode Rose skull

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeFri Nov 12, 2010 10:12 am

First topic message reminder :

>>>Saki Chiko

Nachadzala si sa v okoli svojeho domu a len tak sa poflakovala.
Saki, prisiel za tebou Posel. vykrikol tvoj otec.
AK si sa pozrela lepsie, stal pred tebou Normalny marinak, nijako nevyrazny. Ani pekny, ani skaredy.
Saki Chiko zacal ceremoniu, odkaslal si a pokracoval.
Boli ste vybrana na prepadovu misiu Piratskej lodi, pod vedenim kapitana Takameshiho. Odchod je o hodinu.
Zroloval papier a chystal sa odist...


Naposledy upravil Adop1011 dne Fri Nov 12, 2010 10:27 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down

AutorZpráva
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 10:59 am

Sorne

Kso je jich tu moc vytáhl jsem z kapsi krabičku ze střelným prachem.Rozběhl jsem se knim vzal jsem si do ruky hrst hodil jsem ju ihned pod ně prudce jsem se otočil a střelil jsem do toho prachu.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 11:12 am

>>>Sorne a Saki

Zo Sorneho pomali kvapkala do vody krv. Nijaky pritivnik tam uz nebol, ale aj tak by si nebol hnedka schopny na neho zautocit. Voda okolo teba sa zacala virit a tebe asi hned doslo, kto to je. Mozno pred tym, ako si uvidel tu plutvu... Saki Si uvedomila, Ze Sorne potrebuje pomoc

takameshi
V tej chvili vysiel z kajuty a ospalo povedal Co sa tu ksa..
Potkol sa o mrtve telo a az vtedy si uvedomil co sa vlastne deje.
Sakra, to si clovek nemoze ani chvilku po, ehm pisat do denika?
Vsetky kovove predmety sa zacali na lodi dvihat.
Marinaci, uhnite stranou....


Naposledy upravil Adop1011 dne Sat Nov 13, 2010 2:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSat Nov 13, 2010 11:17 am

Sorne

Sakra musím ven z vody! rychle jsem plaval na břeh ven z vody.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:01 am

>>>Sorne

Blizilo sa to stale rychlejsie, rychlejsie a zasiahlo ta do do chrbta. Ziadne kusnutie, co mohlo byt zvlastne..
z pozadia sa ozval smiech.. Bol to iba delfin....
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:19 am

Genkotsu

V okamžiku kdy šéf vylezl z kajuty a veškerý kov se začal zdvyhat jsem uposlechl jeho rozkaz a opětovně zaskočil rybyčkou za nejbližší kryt.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:30 am

takameshi
Pozrel som sa na piratov..
Uz vam niekto povedal, ze gravitacia je svina??
zasmial sa a z jeho sialenym smiechom prichadzal iny zvuk, zvuk, ktory bol nic oproty tomu, co ho vydavalo.
Nad lodou sa vznasalo dokopi asi 5 tun zeleza.
A potom akoby niekto pretrhol lanka, na ktorych sa vznasali...
v tej chvili kazdy pirat kukol hore. Bolo to posledne co videli..
o minutku, dve, ked sa zdvihol dym, ste uvideli vsetku tu skazu, lod zostala neposkodena, avsak na jej povrchu sa valali tony tiel....
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:42 am

Saki

Zasmála jsem se Sornemu .. to už se necháváš mlátit už i od delfína? a podala jsem mu pomocnou ruku. Pak mě něco upoutalo nad lodí... Kov? aha kapitán vyšel z kajuty zamyslela jsem se a stím jsem se i pousmála.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:49 am

Sorne

A jak jsem to měl asi vědět ?? povzdechl jsem si.
Plavem teda na lod dořekl jsem a skočil do vody.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:52 am

Saki

Dobře plavu za tebou Sorne skočil do vody a začal plavat ... já došla k tomu delfínovy a něco jsem mu pošeptala ... Pak už jen jsem seděla na delfínovy a ten plaval směr k lodi .. když jsme byli u Sorneho .. Nechceš svést? a nabídla jsem mu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:54 am

Sorne

No tak dobře no řekl jsem a podal jí ruku.
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 4:56 am

Saki

Pomohla jsem Sornemu na delfína a teď už jsme pluli směr loď. Když jsme byli u lodě .. Sorne ty lez první
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 5:25 am

Genkotsu

Po šéfově demosnstraci síly jsem opatrně vyhlédl a překvapeně hvízdl.
Fíííha ste vážně tvrďák veliteli
zamručel jsem uznale při pohledu na hromadu mrtvol.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:10 am

Saki

Vyhoupla jsem se na loď a první co jsem uviděla byli mrtvoli po palubě..podívala jsem s ena kapitána Kapitáne ale todle si uklidíte a usmála jsem se. Protáhla jsem ruce Vypadáto, že je konec mise tak hurá domů.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:34 am

takameshi
Len sa usmial pri pochvale, ale o chvilku zase zvaznel.
Nasa misia este neskoncila, nebot toto boli iba jeho vytvory a mi potrebujeme aj ich kapitana...
Návrat nahoru Goto down
Mišička
Nováček
Nováček
Mišička


Poèet pøíspìvkù : 77
Join date : 08. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:37 am

Saki

Tak toho už Sorne porazil asi .. na břehu byl a zasmála jsem se. Měl masku ze zlata oznámila jsme kapitánovy a šla jsem si lehnout na záď.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:47 am

Sorne

Měl by být mrtvej usmál jsem se a sedl si ke stižni.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:50 am

Takameshi
porazil?? To sa mi nechce verit. Mozno iba.. odrazu nieco zadunelo..
Vy bastardi..Vy smejdi z Okraja lode vychadzala zltkasta hmota neurciteho povodu..
S tebou si to vitmavym, marinaku. nedalo sa nic urcit, ci uz pohlavie alebo vek, jedine, co na nom bolo specialne. bola zlata maska...
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:54 am

Sorne

Takže to přežil jo???neměl si se už vracet stoupl jsem si a vystřelil jsem mu po jeho hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:56 am

>>> Sorne
Gulka mu zasiahla masku, avsak bolo to ako strelit do pudinku, akoby mu to ani neubizilo. Bolo vam hned jasne, ze on je ina liga ako jeho klony...
Návrat nahoru Goto down
Kakuza-chan
Hlavní Admin
Kakuza-chan


Poèet pøíspìvkù : 328
Join date : 05. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 7:59 am

Genkotsu

Ale do háje
zaklel jsem při pohledu na chlápka o se z ničeho nic objevil na naší lodi. Přibližovat jse mse k němu neplánoval ani náhodou místo toho jsem po něm začal házet všechno co se mi dostalo pod ruku.
Návrat nahoru Goto down
https://onepiece-rpg.forumczech.com
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:00 am

Sorne

No dobře jak chceš uběvil se kolem celé lodě velký kruh.Začal jsem do něj střílet Kapitáne Takameshi nebude vadit když použiju bomby protože jenom střelama ho jen tak nezabiju.
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:03 am

Takameshi
usmial sa, akoby ho napadla vtipna myslienka.
Robte si s nim co chcete.

kapitan
He...pre..ty.. vykrikoval a snazil sa uhybat "vyzbroju" naseho mileho genkotsu.
Ty krpce, ja ta... bolo jasne, ze takyto utok necakal..
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:06 am

Sorne

Vytáhl jsem speciální bombu s extra explozí nasypal jsem do ní ještě trochu střelného prachu zapálil ji a hodil po něm .Užij si to řekl jsem a usmál se .
Návrat nahoru Goto down
Adop1011
Admin
Adop1011


Poèet pøíspìvkù : 280
Join date : 06. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:33 am

KAPITAN
TY.. nedopovedal bomba ho rozpliaskla po celej dlazke a tak povediac sa spojila s ostatnymi telami..
Avsak nieco vam nasepkavalo, ze este n ie je koniec.. Vtedy sa k tebe prihovoril Takameshi.. Vyuzi slabinu ovocia, k certu.
Návrat nahoru Goto down
Neo79
Učedník
Učedník
Neo79


Poèet pøíspìvkù : 232
Join date : 07. 11. 10

Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitimeSun Nov 14, 2010 8:39 am

Sorne

Ještě příjde prohlásil se a zase si sedl ale tentokrát měl pušku vytaženou.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Prepad lode Rose skull - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Prepad lode Rose skull   Prepad lode Rose skull - Stránka 7 I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Prepad lode Rose skull
Návrat nahoru 
Strana 7 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
~ One Piece RPG ~ :: Off Topic :: Koš-
Přejdi na: